Formy płatności oraz dostawy

 

 

Szybkie Płatności DotPay

za pobraniem - płacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi, w urzędzie pocztowym lub paczkomacie. 

 

przelew zwykły – polega na zleceniu przelewu w Twoim banku lub urzędzie pocztowym na podany w e-mailu numer rachunku w wysokości wartości zamówienia.

 

Dotpay (karta kredytowa) - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Koszt wysyłki za pośrednictwem kuriera GLS, paczkomatów InPost lub Poczty Polskiej wynosi 9,90 zł. 

 

Towary o łącznej wartości od 299zł wysyłane są na nasz koszt (dotyczy zamówień realizowanych na terenie Polski).

Podane koszty dotyczą wysyłki nieprzekraczającej 31,5 kg, której obwód w połączeniu z najdłuższym bokiem nie może przekraczać 3 metrów.

W przypadku wybrania przedpłaty prosimy o dokonanie płatności na poniższy rachunek bankowy, podając w temacie numer zamówienia oraz nazwisko (opcjonalnie nazwę towaru). 

 

 

Numer konta bankowego

PLN: ING Bank Śląski
02 1050 1269 1000 0023 0534 4349

 

Formy dostawy i czas realizacji

Towary zamówione w sklepie internetowym www.latarki-fenix.pl dostarczamy na teren całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera GLS lub paczkomatów InPost. Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do rąk osoby zamawiającej, składa się czas realizacji zamówienia oraz czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej/ kurierowi/ InPost na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres lub paczkomat, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

Paczki pakujemy tak szybko, jak to tylko możliwe, abyś jak najszybciej otrzymał upragnione produkty. Średni czas dostawy to jeden-dwa dni robocze do większości miejsc w Polsce (do małych i bardzo oddalonych miejscowościach czasami dwa–trzy dni robocze).

Sklep internetowy od home.pl